Opis zlotu

Jak co roku spotykamy się w ciekawym miejscu, w sezonie letnim, na corocznym Ogólnopolskim Zlocie Miłośników Lancii. W tym roku nie jest inaczej. Jeśli przeglądacie nasze relacje z lat poprzednich zauważycie, że śmiało o takich corocznych zlotach powiedzieć można "Lancia Family Week" - ten slogan przyjęliśmy jako zasadę organizowania minionych, obecnego i przyszłych zlotów. Oznacza to w skrócie tyle, że zlot nie jest kierowany stricte do właścicieli aut (którymi są najczęściej mężczyźni), a głównie do całych rodzin: dla każdego coś miłego.

W tym roku zlot odbywa się na malowniczej Lubelszczyźnie, w miejscowości Firlej. Miejscowość ta słynie z zacisznego klimatu, spokoju i czystego powietrza. Przy ośrodku jest jezioro, plaża z ratownikiem i wypożyczalnią sprzętu wodnego. Znajdziemy także inne atrakcje, takie jak „dmuchańce” dla dzieci, koniki oraz mnóstwo wspaniałej zabawy do późnego wieczora. Będzie też zapewniona opieka dla dzieci (animatorka). Dokładny plan zajęć znajduje się w stosownym dziale.

Dla wszystkich fanatyków marki i motoryzacji czekają konkurencje i atrakcje takie jak przeciąganie liny, jazda z trolejami, tzw talerzem Stewarta na masce i mnóstwo konkursów wysilających nasze szare komórki. Przewidujemy także nagrody za zwycięstwa w tychże konkursach.

Informacje na bieżąco można śledzić na forum, w temacie poświęconym zlotowi, a wszelkie istotne informacje są (i będą na bieżąco) zgrupowane na witrynie www którą drogi czytelniku właśnie czytasz.


Zapraszamy serdecznie całe rodziny na przyjazdu do Firleja!